Dodane: 2020-03-02

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Oławie rozpoczęły się kolejne prace remontowe i wkrótce czekają interesantów urzędu spore utrudnienia.

W czwartek 27 lutego rozpocznie się i potrwa do 15 marca remont łącznika pomiędzy budynkami Starostwa Powiatowego w Oławie. W tych dniach otwarte będzie tylko wejście główne do budynku, od strony ul. 3 Maja (od strony stadionu i PKS-u).

Do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie (PCPR) w okresie trwania prac remontowych, dostaniemy się wyłącznie wejściem bocznym, po schodach (budynek A, parter). W okresie remontu inwalidzi załatwiający sprawy w PCPR będą obsługiwani przez pracowników w pokoju nr 125 na I piętrze. W tym przypadku zachęcamy do skorzystania z windy, która znajduje się bezpośrednio przy wejściu głównym do starostwa. Także na I piętrze biuro nr 125 znajduje się tuż obok windy.

Pomieszczenie zmieni również Główna Księgowa PCPR-u i dział finansowy tej jednostki organizacyjnej powiatu, który został przeniesiony na I piętro, do pomieszczenia nr 108, w którym dotychczas mieściło się biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów/Pełnomocnika do spraw Pacjenta. Biuro Rzecznika natomiast zostanie przeniesione na parter, do pokoju nr 8 A, znajdującego się tuż obok sali narad Rady Powiatu (budynek A).

- Celem tych zadań remontowych jest przede wszystkim usprawnienie obsługi interesantów, wprowadzenie udogodnień oraz poprawa warunków pracy urzędników – mówi starosta Zdzisław Brezdeń. - Za tymczasowe utrudnienia przepraszamy wszystkich mieszkańców, załatwiających sprawy urzędowe w starostwie i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – mówi szef Zarządu Powiatu i podkreśla: - Dokładamy wszelkich starań, aby prace przebiegały sprawnie i szybko. Większość robót bardziej uciążliwych jest prowadzona po godzinach pracy urzędu oraz w soboty.

© Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
55-200 Oława; ul. 3 Maja 1
tel./fax 71 303 29 71, tel. 71 303 29 87
sekretariat@pcpr-olawa.pl